program uživo
18:00 Krunica - izravni prijenos iz crkve sv.Jakova
19:00 Sv.misa - izravni prijenos iz crkve sv.Jakova

ICMM raspisao natječaj za radno mjesto novinara

INFORMATIVNI CENTAR MIR MEĐUGORJE d.o.o.

raspisuje

NATJEČAJ

za radno mjesto Novinar                              1 (jedan) izvršitelj

Pored općih uvjeta definiranih pravnim propisima, za obavljanje poslova i radnih zadataka ovog radnog mjesta potrebni su i slijedeći specifični uvjeti:

  • VSS, odnosno završen fakultet novinarstva ili društvenih znanosti,
  • Radno iskustvo na poslovima novinara, dopisnika ili drugim pozicijama u medijima,
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu,
  • Poželjno aktivno znanje drugih stranih jezika u govoru i pismu,
  • Poznavanje rada na računalu,
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Posebne vještine koje se očekuju od kandidata za ovo radno mjesto:

  • Komunikativnost i fonogeničnost,
  • Odgovornost i visoka razina osobnog zalaganja,
  • Spremnost za terenski rad.

Opis poslova i radnih zadataka ovog radnog mjesta:

  • Prikupljanje i obrada informacija,
  • Vođenje radijskog programa,
  • Uređivanje i realizacija vijesti
  • Snimanje i montaža razgovora, priloga, reportaža,
  • Uređivanje i vođenje emisija.

Svojim zaposlenicima  nudimo:

  • Dinamičan posao i pozitivnu radnu atmosferu,
  • Redovna / stimulativna primanja,
  • Mogućnost stjecanja iskustva i osobnog profesionalnog razvoja.

Za navedeno radno mjesto radni odnos će se zasnovati  na određeno vrijeme u trajanju od 12 mjeseci i uz probni rad od 3 mjeseca, mjesto rada Međugorje.

Ako smatrate da ste upravo Vi kandidat koji je spreman prihvatiti nove izazove dinamičnog posla, s punim povjerenjem dostavite dokumentaciju, koja treba sadržavati:

  • Životopis (obrazac životopisa preuzeti ovdje)
  • Podatke/dokaze o radnom iskustvu i/ili preporuke prethodnih poslodavaca,
  • Dokaze o znanju stranog jezika i rada na računalu.
  • Naprijed navedena dokumentacija dostavlja se isključivo u elektronskom obliku na mail adresu:posao@radio-medjugorje.com
  • Zaprimljena dokumentacija se ne vraća.

Rok za prijavu na ovaj natječaj je 09.12. 2018.godine. Nepotpuna i nepravovremeno dostavljena dokumentacija neće se razmatrati.

Nakon razmatranja dostavljane dokumentacije, provest će se proces provjere znanja stranog jezika, testiranja i intervjuiranja u cilju odabira kandidata za popunjavanje ovog radnog mjesta.

novosti iz Crkve

Izdvojeno iz programa

Svaki ponedjeljak u 8:20 emitiramo rubriku Pitajte svećenika. Rubrika je tu u kojoj svećenici odgovaraju na Vaša pitanja, koja postavljate tijekom tjedna. Pitanja mogu biti anonimna, a možete ih slati putem elektroničke pošte (...

Riječ kao lijek je kratka poticajna rubrika koju možete poslušati u programu Radiopostaje Mir Međugorje svakim danom osim nedjelje u 11:55h i 19:15h.

Rubriku vodi i uređuje Ivana Grbavac.

Prava je riječ u pravo vrijeme kao čaša vode u...