program uživo
18:00 Krunica - izravni prijenos iz crkve sv.Jakova
19:00 Sv.misa - izravni prijenos iz crkve sv.Jakova

ICMM raspisao natječaj za radno mjesto inženjer-administrator sustava

INFORMATIVNI CENTAR MIR MEĐUGORJE d.o.o.

raspisuje

NATJEČAJ

za radno mjesto INŽENJER - ADMINISTRATOR SUSTAVA 1 izvršitelj

Pored općih uvjeta definiranih pravnim propisima, za obavljanje poslova i radnih zadataka ovog radnog mjesta potrebni su:

Uvjeti:

  • VSS VII / magistar / magistar inženjer ili VŠS / bakalaureat / stručni specijalist inženjer  ektrotehnike / računalstva ili  informatike
  • smjer: telekomunikacije, radiokomunikacije, računalstvo
  • jednakovrijedan studij AV tehnologija po stupnju obrazovanja
  • znanje engleskog jezika
  • poželjno radno iskustvo

Posebni uvjeti:

  • poznavanje poslova radiotelevizijske proizvodnje
  • poznavanje poslova u razvoju i održavanju AV i informatičke tehnologije
  • poznavanje AV tehnologije iz djelatnosti radiotelevizijske proizvodnje
  • poznavanje osnova programiranja, rada u CAD programima, te MS Office okruženju
  • položen vozački ispit B kategorije

Opis radnog mjesta:

  • obavljanje složenih inženjerskih poslova iz djelatnosti proizvodnje AV sadržaja
  • tehnička podrška u realizaciji proizvodnje programa ICMM Odjel Radiopostaja Mir
  • pružanje stručne pomoći i savjeta prema potrebi
  • sposobnost i obaveza usavršavanja sposobnosti i znanja
  • praćenje tržišnih trendova u području radiotelevizije i AV tehnologije
  • uvođenje novih tehnologija u proizvodnju AV sadržaja
  • vođenje ili nadzor nad projektima uvođenja novih tehnologija za koje je zadužen
  • izrada tehničke dokumentacije za funkcionalnost i održavanje sustava
  • izrada tehničke dokumentacije za nabavu i usluge
  • prema potrebi realizacija poslova u proizvodnji ICMM-a

Svojim zaposlenicima  nudimo:

  • dinamičan posao i pozitivnu radnu atmosferu
  • redovna / stimulativna primanja
  • mogućnost stjecanja iskustva i osobnog profesionalnog razvoja

Za navedeno radno mjesto radni odnos će se zasnovati  na neodređeno vrijeme uz probni rad od godinu dana, mjesto rada ICMM Međugorje.

Ako smatrate da ste upravo Vi kandidat koji je spreman prihvatiti nove izazove dinamičnog posla, s punim povjerenjem dostavite dokumentaciju, koja treba sadržavati:

  • životopis (obrazac možete preuzeti ovdje )
  • dokaz o stručnoj spremi i završenom obrazovanju (preslik diplome/svjedodžbe )
  • podatke/dokaze o radnom iskustvu i/ili preporuke prethodnih poslodavaca,
  • dokaze o znanju stranog jezika
  • preslik osobne iskaznice
  • original uvjerenja o nekažnjavanju (ne starije od šest mjeseci )
  • ostala dokumentacija kojom se dokazuje ispunjavanje uvjeta iz natječaja
  • telefon i email za kontakt

navedenu dokumentaciju u smislu prijave na natječaj treba dostaviti  isključivo u elektronskom obliku najkasnije do 10. lipnja 2019. godine, na mail adresu posao@radio-medjugorje.com

Originalnu dokumentaciju kandidati trebaju ponijeti na uvid prilikom dolaska na prvo testiranje.

Nepravovremene i nepotpune prijave na natječaj neće se razmatrati.

Za prijavljene kandidate provest će se testiranje i razgovor radi provjere znanja i sposobnosti.

Ako kandidat ne pristupi testiranju, smatra se da je povukao prijavu na natječaj.

Kandidati će biti odabrani temeljem provjere dokumentacije iz prijave te testiranja i razgovora.

ICMM zadržava pravo da ne izabere niti jednog kandidata.