Podupirateljica Boža Pirkovič: U molitvi proći i teške zadatke

Preko 20 godina okupljeni smo u veliku radijsku obitelj vjernih slušatelja, podupiratelja Radiopostaje “Mir” Međugorje. Dobrovoljnim novčanim prilozima/godišnjom članarinom naši članovi u domovini i inozemstvu pomažu rad ovoga radija. Svakodnevno u programu emitiramo emisiju Kutak za podupiratelje u kojoj čestitamo rođendane, obljetnice, čitamo uplate naših članova (odnosi se na godinu) i donosimo zanimljive razgovore i svjedočanstva s istima. Emisija je radnim danom u 13 sati i 45 minuta, a vikendom u 12:45 h!

Ove subote smo ugostili našu podupirateljicu Božu Pirkovič iz mjesta Izlake u Sloveniji. Po struci medicinska sestra, svoju čvrstu vjeru i ljubav prema majci Božjoj živi i na svom radnom mjestu.

„Samo u snazi molitve može se proći i teške zadatke”, poručila je Boža. Nakon godinu dana došla je na odmor Gospi. Više poslušajte u razgovoru s urednicom i voditeljicom emisije Dijanom Pinjuh.

 

 

povezano

Youtube kanal

Instagram

Kolumne